Акції

Акції

Весняна пропозиція: нові колекції тюлю та штор за цінами фабрик

Шукаєте ідеї, як прикрасити Ваші вікна весною? Магазини мережі «Гардинія» допоможуть Вам у цьому. Оберіть моделі з нових колекцій та додайте весняний настрій у свою оселю!

Весняна пропозиція – це найкращі штори, гардини та тюлі за цінами фабрик! Поспішайте скористатися цією вигідною пропозицією та впустіть весну в своє серце та свій дім!

В мережі магазинів ``Гардинія`` - ЛЮТИЙ РОЗПРОДАЖ !!!

Акція, що стала вже традиційною. Щороку в лютому, у магазині “ГАРДИНИ”, що біля центрального ринку, впродовж цілого місяця, ми проводимо шалений розпродаж шторного та тюлевого текстилю за дуже привабливими цінами.

Гарна новина цього року полягає в тому, що з 1 по 28 лютого, ця якція проводиться вже у трьох наших магазинах!

Окрім магазину “ГАРДИНИ” ( вул. Некрасова, 48 А), також в салоні “ГАРДИНІЯ” (пр-кт Коцюбинського, 48) та салоні “ПРЕМ’ЄР” (вул. Пирогова, 39)

– ЩЕ БІЛЬШЕ ЯКІСНИХ ШТОР, ГАРДИН, ТЮЛЮ, ТКАНИН ДЛЯ СКАТЕРТИН ТА КИЛИМІВ !!!

– АСОРТИМЕНТ ЗДИВУЄ НАВІТЬ НАЙВИБАГЛИВІШИХ!

– ЦІНИ ПОРАДУЮТЬ НАВІТЬ ОЩАДЛИВИХ!

– ОНОВЛЕНИЙ АСОРТИМЕНТ У ВІДДІЛАХ НИЗЬКИХ ЦІН!

Чекаємо Вас в наших магазинах!

Сертифікат на придбання килимових виробів

До уваги клієнтів мережі салонів “Гардинія”! Пропонуємо нову послугу – Сертифікат на придбання килимових виробів. Зробіть покупку в одному з магазинів нашої мережі на суму від 20 000 гривень, та отримайте Сертифікат на придбання чудових килимів. Номінал сертифікату – 3% від суми Вашого попереднього замовлення, мінімальна сума сертифікату – 600 грн. Акція діє з 1 квітня до кінця поточного 2021го року. Детальні умови акції читайте на постерах. Завітайте до будь-якого з магазинів мережі “Гардинія”, та отримайте гарантований приємний бонус!