Монтаж виробів

Замовити монтаж карниза для штор в салоні Гардинія

Ремонт забирає багато сил і часу. Оформлення вікон зазвичай завершує облаштування кімнати. Після вибору і покупки віконного текстилю та аксесуарів наступним етапом буде установка карнизів для штор.

Салони «Гардинія» надають послуги з установки карнизів. Ми зробимо монтаж трубчастих і стельових карнизів, рулонних і римських штор швидко, якісно і без зайвого сміття. Більше не потрібно думати «Як правильно встановити цей варіант кріплення?». Немає необхідності вибирати карниз з більш легким процесом установки. Майстри салонів «Гардинія» виконають роботи будь-якої складності. Дізнатися більше про монтаж карнизів ціни і терміни виконання робіт можна в одному з наших магазинів або за вказаними на сайті телефонами.

Крім встановлення, «Гардинія» пропонує широкий вибір різних варіантів карнизів. Фахівці в салонах підкажуть, яку модель вибрати для вітальні і залу, а яку краще встановити в дитячу і спальню. Підберуть недорогий варіант кріплення для гардин і портьєр. Ціни в салонах «Гардинія» Вас приємно здивують. Ми пропонуємо гостям найякісніші карнизи в Вінниці і Україні. І демократична вартість виробів не впливає на їх гідне якість

Правила вибору і установки карниза для штор

Оформлення віконної зони підпорядковується особливим правилам. Щоб було зрозуміло, як відбувається підбір і установка карнизів для штор, необхідно ознайомитися з характеристиками і нюансами різних моделей. При виборі карнизів враховують матеріал виготовлення, тип і вагу потенційних портьєр, функціонал кімнати. Важливе значення також має матеріал стін Вашої кімнати в тих місцях, куди буде кріпитися безпосередньо карниз. Наші майстри мають професійний кріплення для монтажу виробів в будь-які, навіть найскладніші поверхні. Карнизи будуть встановлені міцно, надійно і довговічно.

Металеві варіанти карнизів найбільш популярні завдяки своєму багатому вигляду, надійності і довговічності. Підходять до будь-якого виду кріплення. Дерев’яні моделі елітного сегменту відрізняються екологічністю, безпечныстю і привабливим зовнішнім виглядом. Пластикові вироби прості в установці, легкі і недорогі.

За типом кріплення розрізняють настінні і стельові карнизи. У кімнати з натяжною стелею вироби кріплять переважно на стіну. Для можливості монтажу на стелю необхідно попередньо передбачити спеціальні закладні. Стельове кріплення карниза візуально збільшує висоту приміщення, витримує важкі штори. При монтажі перекладин на стіну використовують кронштейни, що відрізняються простотою установки.

Для визначення габаритів карниза, способу кріплення і розташування щодо віконного отвору необхідно зняти заміри відстані між стінами з двох сторін вікна та від стіни до штор, відрізка від стелі до верхнього краю вікна, ширину прорізу.

Зазвичай планки виступають на 15-20 см в обидві сторони від вікна. Щоб візуально зменшити ширину отвору набувають вироби, які межують з рамою, і навпаки, щоб збільшити – можливо продовжити карниз на всю ширину стіни.

При виборі і установці карнизів необхідно враховувати безліч факторів, що впливають на якість кінцевого результату. Щоб бути впевненими в тому, що віконна зона оформлена стильно, а монтаж аксесуарів проведений правильно, звертайтеся в салони «Гардинія», «Гардини”, “Прем’єр”, “Міраж”. Ми створимо затишну та комфортну обстановку в Вашому домі.