Оформлення текстилем

Де у Вінниці замовити послуги текстильного оформлення інтер'єру

Текстильне оформлення інтер’єру створює атмосферу і настрій в квартирі. Правильно підібраний тканинний декор внесе тепло і затишок в домашню обстановку. Салони «Гардинія» у Вінниці більше 20-ти років займаються дизайном і пошиттям гардин, штор, покривал, декоративних подушок і інших елементів декору. Ми надаємо послугу індивідуального дизайну текстилю, який доповнить інтер’єр кімнати і зробить її унікальною.

У сучасному ритмі життя немає часу приїжджати в магазин і пояснювати фахівцю свої побажання. Дизайнери салонів «Гардинія» виїжджають у будь-яку точку міста, щоб вже на місці сформувати уявлення про майбутній дизайн текстилю, зробити необхідні заміри, враховуючи нюанси і особливості приміщення. Спеціаліст занурюється в атмосферу квартири і підбирає саме те тканинне оформлення, яке зробить кімнату гармонійною, затишною і неповторною. Ви економите свій час і отримуєте унікальний декор для дому.

У салонах «Гардинія» Ви знайдете текстиль для дому за вигідною ціною. Ми закуповуємо тканини у перевірених виробників, що дає можливість пропонувати гостям недорогі, але якісні елементи декору. Для наших клієнтів діє гнучка система знижок і спеціальних пропозицій.

Вартість оформлення залежить від обраного Вами матеріалу. Якщо ціна не влаштовує, дизайнер підбирає оптимальний варіант за більш прийнятною ціною. Ознайомитися з різними варіантами тканин можна, приїхавши в один із салонів мережі «Гардинія».

Елементи текстильного оформлення будинку

Декоративне оформлення текстилем завершує облаштування будинку. Воно розставляє акценти, доповнює існуючі деталі, підкреслює обраний стиль і задає настрій кімнати.

Тканинний декор включає в себе штори та гардини для вікон, постільна білизна, покривала, подушки, килими і доріжки. Затишок кімнати і емоційна складова інтер’єру залежить від вдало підібраного текстилю.

Перед покупкою декору потрібно позначити місце і призначення кожного елемента. При оформленні кімнати текстилем повинна простежуватися певна ідея. Гармонійне поєднання декору між собою і з іншими деталями інтер’єру створить завершену композицію в єдиному стилі.