Текстиль для ресторанів

Де у Вінниці замовити текстиль для ресторанів за доступною ціною

Декор для ресторанів і готелів має важливе значення для цілісного сприйняття закладу. Виконується в одному певному стилі, елементи поєднуються один з одним, створюють гармонійну картинку. Відвідувач, що вперше потрапив в кафе, ресторан або готель, оцінює його, перш за все, візуально. Правильно підібране текстильне оформлення для HoReCa здивує будь-якого гостя, доповнить інтер’єр і підкреслить вишуканий смак власників бізнесу.

Салони «Гардинія» більше 20-ти років створюють декор для ресторанів, кафе, готелів, заміських комплексів Вінниці та інших міст України. Дизайнери втілять в життя найсміливіші рішення клієнтів або розроблять унікальні дизайни текстилю, щоб Ваш бізнес вигідно виділявся серед конкурентів. З асортиментом тканин можна ознайомитися, відвідавши мережу салонів “Гардинія” або зв’язатися по телефону, електронній пошті, через соціальні мережі.
Вартість оформлення залежить від обраних Вами матеріалів. Дизайнери підберуть оптимальний варіант, який впишеться у Ваш бюджет. У салонах «Гардинія», «Гардини”, “Прем’єр” та “Міраж” можна замовити текстиль для ресторанів недорого і одночасно якісно.

Ми пропонуємо послугу дизайну і пошиття штор, декоративних подушок, скатертин та серветок. Бюджетність ціни обумовлена закупівлями текстилю безпосередньо від виробників. Довіривши оформлення закладу нам, Ви отримаєте стильний і якісний декор, який гармонійно доповнить основне стильове спрямування закладу і стане його невід’ємною частиною.

Що включає в себе текстильне оформлення ресторану

Тканинний декор у кафе допомагає створити атмосферу затишку, урочистості або офіційну обстановку. У ресторані текстильне оформлення необхідно вікнам, меблів і різним додатковим елементам.

Вікна прикрашають гардинами, ламбрекенами, портьєрами. Штори в класичному стилі доповнять будь-який інтер’єр. Тканини високої якості – показник турботи про відвідувачів. Використовують легкі в догляді, безпечні матеріали.

Столи прикрашають скатертинами, тканинними серветками, фуршетними спідницями, чохлами для столових приборів. Скатертини виконують зміцних матеріалів, здатних витримати безліч прань і не втратити привабливий зовнішній вигляд. Найчастіше використовують льон і бавовну, для практичності додають синтетику. Зазвичай підбирають нейтральні кольори, без зайвих деталей. Серветки шиють з льону, бавовни або тканин з водовідштовхувальним просоченням. Стандартна форма – квадратна, рідше – прямокутна або овальна.

Якщо для гостей передбачені дивани, на них кладуть декоративні подушки. Стільці наряджають в чохли для проведення банкетів, щоб створити урочисту обстановку. В оформленні літніх майданчиків використовують різні балдахіни, які повинні поєднуватися з інтер’єром основного залу.