Тонкощі декору оселі

Якщо ви вважаєте, що ремонт житла закінчений, коли наклеєні шпалери, на вікнах – жалюзі, і ви сидите на дивані з чашкою чаю, але вам здається, що дещо чого все таки не вистачає, то вам не здається! Справжній домашній затишок формують деталі. Які ще деталі, запитаєте ви? У мене ж є пульт від плазми в 32 дюйма! І в цьому будете майже праві. Але тільки частково, адже справжній комфорт в будинок здатна привнести лише естетика. Предмети декору здатні перетворити будь-яке приміщення в індивідуальність, подарувати радість для очей і комфорт для життя. Я говорю про теплі пледи, м’які та барвисті килими, повітряні тюлеві рішення для вікон.

«Я глибоко вірю, що красива обстановка може надавати сприятливий вплив на наше життя». Альберт Лівінгстон Хедлі – дизайнер інтер’єрів

Коли ви відвідаєте салон-магазин “Гардинія” що на проспекті Коцюбинського, 48 в місті Вінниця – потрапите в світ досконалості та краси. Дозвольте консультанту провести вас по цьому світу, казковому царству килимів, незрівнянних за стильовими і колірним рішенням, м’яких і шовковистих на дотик, що радують око, теплих і затишних для ніг. Послухайте історії про світовому спадщині килимарства, адже тут представлені вироби провідних світових виробників і майстрів, різних шкіл і дизайнерських рішень від сивої давнини до новітніх інновацій. Приміряйте все це різноманітність до вашого інтер’єру, і ви зрозумієте все самі. Атмосфера вашої улюбленої кімнати перетвориться до невпізнання, заграє новими фарбами, стане більш домашньою.

Не поспішаючи прогуляйтеся по нашим залах, розгляньте весь асортимент штор і гардин, доторкніться до різноманітності тюлю. Увімкніть уяву, уявіть всю цю пишність в своєму будинку, внесіть фарб в свою сучасну стрімке життя! Наші фахівці допоможуть вам не загубитися серед розмаїття пропозицій, підберуть саме ті варіанти, які задовольнять ваш вишуканий смак, підкреслять індивідуальність вашого будинку, додадуть комфорту і приємних моментів вашого побуті.