Про нас

Мережа магазин штор «Гардинія»: кращі штори в Вінниці.

Оформлення вікон – завершальний етап в облаштуванні будинку. Текстиль для вікон – це функціональна і естетична деталь інтер’єру. При правильному підборі доповнить дизайн і зробить приміщення затишним.

«Гардинія» – це мережа салонів-магазинів, які вже понад 20 років допомагають своїм покупцям втілювати в життя оригінальні рішення декорування вікон. Салони пропонують різноманітний вибір аксесуарів для вікон у Вінниці, де представлені штори, тюлі, килими. Вони поєднують у собі зручність, практичність і сучасний зовнішній вигляд.

Наші магазини «Гардинія», «Гардини»,«Міраж» та «Прем’єр» розташовані у Вінниці.  Готові штори та гардини, карнизи, аксесуари, шпалери та килими – все, що допоможе гармонійно доповнити і підкреслити дизайн оселі. Ви підберете декор для вікон, про який завжди мріяли.

Чому покупці вибирають салони «Гардинія»?

Індивідуальний дизайн і пошиття

У нас ви можете замовте послугу дизайну і пошиття виробів. Дизайнери допоможуть створити ексклюзивне оформлення вікон, яке гармонійно доповнить індивідуальний стиль.

mirag4

Гарантія якості

Тканини закуповуються у провідніх турецьких та європейськіх віробніків. Пошиття виробів відбувається на вісококласному обладнанні провідніх світовіх фірм. Співпраця з відомімі фірмамі «Brillant», «Premier», «Lila», «Diamond», «Verdi» дозволяє поставляти на ринок Вінниці только добротні вироби від перевіреніх віробніків.

13-min-1

Великий вибір текстильних виробів

Будь-який магазин штор нашої мережі пропонує більше 8000 тканин різних фактур і кольорів. Переглянути вироби та отримати консультацію можна в студіях «Гардинія», «Міраж», «Гардини», «Прем’єр» в місті Вінниця. Відвідавши будь-який наш салон штор, Вас порадує висококласний сервіс: компетентний персонал, індивідуальний підхід до кожного клієнта,  знижки постійним покупцям та відділи низьких цін, де ви можете придбати тюль та штори за цінами фабрик.

mirag

Установка карнизів і навішування штор

Майстри та дизайнер приїдуть в зручний час, швидко і якісно виконають роботу

mirag20

Бажаєте отримати консультацію, заповніть, будь ласка форму.