Про нас

Мережа салонів - магазинів штор «Гардинія»: кращі штори у Вінниці.

Оформлення вікон – завершальний етап в облаштуванні оселі. Текстиль для вікон – це функціональна і естетична деталь інтер’єру, що доповнить дизайн і зробить приміщення затишним.

«Гардинія» – це мережа салонів-магазинів, які вже понад 20 років допомагають своїм покупцям втілювати в життя оригінальні рішення декорування вікон. Салони пропонують різноманітний вибір аксесуарів для вікон у Вінниці, а також штори, тюлі, килими та шпалери. У магазинах є відділи низьких цін, де можна придбати товари за цінами фабрик.

Наші магазини «Гардинія», «Гардини», «Міраж» та «Прем’єр» розташовані у Вінниці. Готові штори та гардини, карнизи, аксесуари, шпалери та килими – все це гармонійно доповнить дизайн оселі. Ви підберете декор для вікон, про який завжди мріяли.

Чому покупці вибирають салони «Гардинія»?

Індивідуальний дизайн і пошиття

У нас ви можете замовте послугу дизайну і пошиття виробів. Дизайнери допоможуть створити ексклюзивне оформлення вікон, яке гармонійно доповнить індивідуальний стиль.

mirag4

Гарантія якості

Усі салони отримують тканини зі складу «Гардіцентр», де представлений широкий асортимент штор і гардин найбільших текстильних фабрик Європи.

Асортимент товару поповнюється і оновлюється кожного тижня. Нові тканини «Гардіцентр» отримує вже за сім-десять днів після їх появи на ринку. Співпраця з відомими фірмами «Brillant», «Premier», «Lila», «Diamond», «Verdi» дозволяє поставляти у магазини тільки добротні вироби від перевіреніх виробніків.

Пошиття виробів відбувається на обладнанні провідніх світовіх фірм.

13-min-1

Великий вибір текстильних виробів

Будь-який магазин штор нашої мережі пропонує більше 8000 тканин різних фактур і кольорів. Переглянути вироби та отримати консультацію можна в студіях «Гардинія», «Міраж», «Гардини», «Прем’єр» в місті Вінниця. Відвідавши будь-який наш салон штор, Вас порадує висококласний сервіс: компетентний персонал, індивідуальний підхід до кожного клієнта,  знижки постійним покупцям та відділи низьких цін, де ви можете придбати тюль та штори за цінами фабрик.

mirag

Установка карнизів і навішування штор

Майстри та дизайнер приїдуть в зручний час, швидко і якісно виконають роботу

pro-nas-3 (1)

Бажаєте отримати консультацію? Заповніть, будь ласка, форму