Підбір килимів

Для передпокою підбирайте килим або з дуже низьким ворсом або взагалі без нього, віддавайте перевагу килимах на гумовій основі.

Де і як підібрати килими у Вінниці

Підбір килимів для житлових приміщень може здатися, на перший погляд, простим завданням. Але, насправді це ціле мистецтво, яким наші консультанти володіють досконало. При підборі килимових виробів потрібно враховувати багато факторів.

По-перше, який функціонал несе килим?

Можливо, це зонування приміщення, захист покриття від пошкоджень, візуальна зміна простору, підвищення звукоізоляції або додатковий затишок.

По-друге, в яке приміщення ви підбираєте виріб?

Якщо ми говоримо про кухню, то це килимові покриття з коротким ворсом, або це лляна доріжка, за якої буде легко доглядати, можливо, вам більше підійде підлогова прикраса з синтетичних матеріалів.

У вітальню часто беруть великі килими з коротким ворсом.

В спальню гармонійніше увіллється килим з довгим ворсом, якщо дозволяє бюджет, то перевагу можна віддати натуральним килимам м’яких відтінків.

У дитячу краще підібрати яскравий килим з невисоким ворсом, обов’язково килим повинен бути безпечним для дитини.

Для ванної кімнати краще практичні вироби з піногуми або бавовняні.

У вас, швидше за все, виникне ще багато питань пов’язаних з придбанням та доглядом за килимами, на ці та інші питання з задоволенням дадуть відповідь наші продавці-консультанти в салонах «Гардинія», «Міраж» і «Прем’єр»