Салон-магазин “Гардини”

Салон – магазин «Гардини» розташувався в дуже зручному місці міста, по вулиці Некрасова, поруч з центральним ринком.

Магазин розмістився на двох поверхах затишної будівлі, де представлений великий вибір гардин та штор, карнизів, аксесуарів та сонцезахисних систем. Привітний персонал із задоволенням допоможе підібрати декор для вашої оселі. Цінова політика вас теж приємно здивує. Тут ви знайдете штори та гардини за доступними цінами у Вінниці, а також зможете знайти товари з останніх колекцій. Співпрацюючи багато років з постачальниками з різних країн, наша мережа надає найширшу лінійку текстилю для вашого житла. Особливо вас порадує відділ «низьких цін», де ви зможете придбати тканини за цінами фабрик.

Відвідавши наш салон ви також вирішите ще одну важливу проблему – вам не треба буде перебирати мільйони картинок в інтернеті та думати, що саме вам підходить, скільки метрів штор і гардин потрібно придбати. Ви просто cфотографуєте потрібне приміщення, зробите декілька замірів і наші консультанти допоможуть підібрати дизайн, який максимально гармонійно впишеться в інтер’єр вашої оселі.

Адміністратор салону

main-480x480 (1)

Колдомова Наталя.

Досвід роботи – 19 років.

Передбачати бажання навіть тоді, коли замовнику важко висловити своє очікування від текстильного оформлення кімнат. Розкривати індивідуальність, настрій і стиль клієнта – ось основне правило, яке реалізується в кожному об’єкті оформленому Наталею за роки роботи в компанії «Гардинія».