Салон магазин “Гардини”

Салон Магазин «Гардини», розташувався в дуже зручному місці міста, по вулиці Некрасова.

Завітавши до нас вас чекає два поверхи з величезним вибором гардин та штор, карнизи аксесуари та сонцезахисні системи.  Привітний персонал із задоволенням допоможе підібрати декор для вашої оселі.  Цінова політика вас теж приємно здивує.  Тут ви знайдете як недорогі штори та гардини у Вінниці, так і зможете задовольнити особливі запити.  Співпрацюючи багато років з постачальниками з різних країн, наша мережа надає найширшу лінійку текстилю для вашого житла.

Відвідавши наш салон ви також вирішите ще одну важливу проблему, вам не треба перебирати мільйони картинок в інтернеті та думати, що саме вам підходить, скільки метрів штор і гардин потрібно придбати.  Ви просто фотографуєте потрібне приміщення, робите пару замірів і наші консультанти допоможу підібрати дизайн, який максимально гармонійно впишеться в інтер’єр.

Наша команда

main-480x480 (1)

Колдомова Наталя – керівник салону.

Досвід роботи – 19 років.
Передбачати бажання навіть тоді, коли замовнику важко висловити своє очікування від текстильного оформлення кімнат. Чи не нав’язувати свої рішення, а розкривати індивідуальність, настрій і стиль клієнта – ось основне правило, яке реалізується в кожному об’єкті оформленому Наталею за роки роботи в компанії «Гардинія».