Салон магазин «Прем’єр»

Салон магазин «Прем’єр» знаходиться по вулиці Пирогова в районі ринку Урожай. Салон розмістився на 2 поверхах, на першому вас чекає великий відділ шпалер, де наші досвідчені консультанти підберуть найоптимальніше рішення для стін вашого будинку. Також саме в “Прем’єрі” ви можете придбати паркетну дошку відмінної якості від чеської компанії ESCO.

На другому поверсі нашого салону представлений величезний вибір тканин для текстильного оформлення. Неймовірний вибір тканин для штор і гардин, карнизи, аксесуари, килими, сонцезахисні системи.

.

Дизайнери салону «Прем’єр» з високим професіоналізмом підійдуть до вашого замовлення. Відстежуючи всі тренди і новинки на ринку штор і гардин в світі, нам не важко буде розробити ваш ексклюзивний текстильний дизайн для дому, квартири, ресторану, кафе або літньої тераси.

Наша команда

main-480x480

Варнава Юлія – ​​адміністратор-дизайнер (досвід роботи 14 років)

Багаторічний досвід роботи і хороший естетичний смак магнітом притягує замовників і надихає співробітників. Юлія відвідує багато міжнародних текстильні виставки, що гарантує бездоганний асортимент салону. Завдяки своєму вмінню розбиратися в нових тенденціях, Юлія підбирає для наших клієнтів наймодніший і сучасний асортимент тканин і дизайнерських рішень.

Любимый стиль в интерьере – минимализм, средиземноморский и прованс.