Салон-магазин «Прем’єр»

Салон-магазин «Прем’єр» знаходиться по вулиці Пирогова, біля торговельного центру «Анастасія», в районі ринку «Урожай». Салон розмістився на двох поверхах сучасної будівлі.
На першому поверсі вас чекає великий відділ шпалер, де наші досвідчені консультанти підберуть найоптимальніше рішення для стін вашого будинку.
На другому поверсі нашого салону представлений величезний вибір тканин для текстильного оформлення. Неймовірний вибір тканин для штор і гардин, карнизи, аксесуари, килими та сонцезахисні системи.
Дизайнери салону «Прем’єр» з високим професіоналізмом виконають ваше замовлення. Відстежуючи всі тренди і новинки на ринку штор і гардин у світі, нам не важко буде розробити ваш ексклюзивний текстильний дизайн для дому, квартири, ресторану, кафе або літньої тераси.

Адміністратор салону

main-480x480

Варнава Юлія – адміністратор-дизайнер.

Досвід роботи більше 14 років.

Багаторічний досвід роботи і хороший естетичний смак магнітом притягує замовників і надихає співробітників. Юлія відвідує багато міжнародних текстильні виставки, що гарантує бездоганний асортимент салону. Завдяки своєму вмінню розбиратися в нових тенденціях, Юлія підбирає для наших клієнтів наймодніший і сучасний асортимент тканин і дизайнерських рішень.
Улюблені стилі в інтер’єрі – мінімалізм, середземноморський і прованс.